LCD iPhone

(228 products)
Sort
Producer / Model
Show
Page
z 3
Active filters:
NET PRICE €48.08
NET PRICE €145.69
NET PRICE €101.98
NET PRICE €127.94
NET PRICE €222.64
NET PRICE €81.59
NET PRICE €122.38
NET PRICE €132.45
NET PRICE €125.29
NET PRICE €230.19
NET PRICE €262.24
NET PRICE €232.81
NET PRICE €9.28
NET PRICE €9.32

iPhone XR to jeden z popularniejszych modeli smartfonów z rodziny Apple, wprowadzony na rynek w 2018 roku. Jest to jeden z tańszych modeli w linii iPhone, ale mimo to oferuje wiele funkcji i technologii znanych z droższych modeli. Posiada 6,1-calowy ekran LCD Liquid Retina HD o rozdzielczości 1792 x 828 pikseli i stosunku proporcji ekranu do obudowy na poziomie 79,0%. Charakteryzuje się on wysoką jasnością, żywymi kolorami i dobrą widocznością także w słoneczne dni. iPhone XR został wyposażony w technologię True Tone, która automatycznie dostosowuje temperaturę barwową ekranu do otoczenia, co pozwala na bardziej naturalne odwzorowanie kolorów. Warto też wspomnieć o tym, że wyświetlacz iPhone XR jest odporny na zarysowania i uderzenia dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła Corning Gorilla Glass. Telefon jest wyposażony w procesor A12 Bionic z architekturą 64-bitową, który zapewnia doskonałą wydajność oraz 3 GB RAM, co pozwala na płynne działanie nawet przy wielu otwartych aplikacjach. iPhone XR jest również wyposażony w system operacyjny iOS, który jest regularnie aktualizowany przez Apple. Model XR posiada jeden tylny aparat z rozdzielczości 12 megapikseli z optyczną stabilizacją obrazu i True Tone flash oraz przedni aparat 7 megapikseli z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. Dodatkowo można nim kręcić filmy wideo w 4K. Telefon posiada również wiele innych funkcji, takich jak Face ID, czytnik linii papilarnych, wodoszczelność i pyłoszczelność (IP67), jak również szybkie bezprzewodowe ładowanie.

Wyświetlacz iPhone XR

Podobnie jak każde inne urządzenie elektroniczne, smartfon po wielu latach użytkowania ulega wyeksploatowaniu. Pomimo że fabrycznie nowe smartfony mają wyświetlacz, który powinien posłużyć bez zarzutu przez wiele lat, to jednak czasem telefon ulega uszkodzeniu w sposób mechaniczny. W razie roztrzaskania bez problemu można wymienić ekran na nowy. Decyzja o naprawie uszkodzonego wyświetlacza w telefonie zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Takie uszkodzenia jak, rysy, martwe piksele, rozbita szybka czy zalany ekran można z powodzeniem naprawić, co pozwoli na kontynuowanie korzystania z telefonu bez utraty jakości. Warto pamiętać, że naprawa uszkodzonego wyświetlacza powinna być przeprowadzona przez doświadczonego serwisanta, ze względu na niewielkie elementy, które łatwo uszkodzić.

W sklepie GSMOK.PL znajdują się między innymi niezawodne wyświetlacze do iPhone XR w kilku wersjach. Wszystkie cechują się wysoką i wieloletnią trwałością oraz doskonałym odwzorowaniem barw, wysokim kontrastem i jasnością nie odbiegającą od wyświetlaczy przewidzianych na pierwszy montaż. Oferujemy je w korzystnych cenach i dbamy o ich błyskawiczne dostarczenie do odbiorcy. W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas lub zadzwoń, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na najbardziej techniczne i wymagające pytania!

iPhone XR wyświetlacz

Wszystkie wyświetlacze do iPhone XR oferowane w GSMOK.PL przechodzą wielokrotne testy jakościowe i są pozbawione wielu najważniejszych wad fabrycznych. Doskonale reagują na dotyk, wyświetlają taką samą paletę barw jak ekrany montowane fabrycznie, a także zapewniają wysoki kontrast i prawidłowe odwzorowanie kolorów. Co więcej, precyzyjne wykonanie wszystkich dostępnych wariantów sprawia także, że ich montaż jest stosunkowo prosty i nie wymaga zastosowania przeróbek i alternacji tego znanego telefonu marki Apple. Ponadto jako firma z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą na rynku GSM, dokładnie selekcjonujemy dostępne u nas produkty i wybieramy tylko takie marki, które zapewniają doskonały stosunek ceny do ich jakości. Ma to szczególnie duże znaczenie dla klientów, którzy patrzą nie tylko na efekt, lecz także na cenę usługi.

Dlaczego warto wymienić wyświetlacz w iPhone XR?

Wymieniony iPhone XR wyświetlacz sprawi, że ponownie bez problemu możesz korzystać ze swojego urządzenia. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala ochronić budżet na nieprzewidziane wydatki. Z reguły klienci niszczą ekrany w swoich smartfonach podczas upuszczenia go na twardą posadzkę. Duża siła kinetyczna jest w stanie uniemożliwić dalsze korzystanie z telefonu. Mimo iż większość osób stara się dbać o swoje smartfony, to nie przed wszystkimi uszkodzeniami da się je uchronić. Mowa tu między innymi o zarysowaniach. Nawet jednorazowe włożenie telefonu do kieszeni z dużą ilością piasku, np. na plaży, zazwyczaj skutkuje jego drastycznym porysowaniem i zmatowieniem. W wielu przypadkach przestaje również działać panel dotykowy lub ekran całkowicie przestaje reagować. Wówczas wymiana wyświetlacza w iPhone XR pozwala na odzyskanie pełni sprawności smartfona i jego wartości przy sprzedaży na rynku wtórnym.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dostarczamy naszym biznesowym klientom najwyższej jakości podzespoły do urządzeń marki Apple, w tym wyświetlacz do iPhone XR, pochodzący z oficjalnej i w pełni legalnej dystrybucji. Wszystkie komponenty są sprawdzone, pozbawione wad fabrycznych i nowe (chyba, że w opisie jest napisane inaczej). Gwarantujemy sprawną dostawę na terenie całego kraju (w Warszawie nawet tego samego dnia, co złożone zamówienie). Zapraszamy już dziś do zakupu wyświetlacza do iPhone XR!

but in english

Color:

Chip location:

High Color Gramut:

ESR:

360 degree polarization:

IC Movable:

Technology:

Condition:

True tone:

Resolution:

Generated in 0.415 s
We use cookies with accordance to our Privacy Policy.
Accept